Перейти к содержимому

Фото на документи

Де зробити фото на паспорт, візу, права, посвідчення, у ВВІР, військовий квиток, документи поруч? Як часто нам доводиться звертатися за такою послугою як фото на документи? Ну скільки ж їх потрібно цих фото? Виявляється багато і досить часто. Фото на візу, в ОВІР, фото на паспорт громадянина України, на закордонний паспорт, на відпустку, на медкнижку, на студентський та учнівський, пенсійне посвідчення і ще на величезну кількість різних документів.

Що мінімально треба знати перед походом у фотоательє? Ну найважливіше, звичайно, це розмір необхідної фотографії. Кожне відомство, що вимагає фотографію, висуває до неї певні вимоги – і їх треба знати. Наприклад: кольорова або чорно-біла, на матовому або на глянцевому папері, чи треба куточок під мокрий друк. Так само важливо уникати екстраординарних зачісок, які закривають якусь частину обличчя, і дуже яскравого макіяжу, за яким деколи неможливо розгледіти людину. Працівники деяких посольств вимагають, щоб волосся не закривало вуха. Навіть якщо ви і сфотографуєтесь, не дослухавшись до цих порад, то в принципі нічого страшного не станеться – працівник паспортного столу або посольства поверне вам ці фото і попросить принести інші.

Тому перед об’єктивом фотоапарата потрібно мати вигляд і поводитися якомога природніше, тоді на фото ви матимете вигляд гармонійної та цілісної особистості.

Фотографії на документах – послуга, яка дає змогу людям отримати професійне фото на будь-яких документе, таких як паспорт, права, диплом тощо. Існує безліч причин, чому люди повинні використовувати послугу фото на документи. Найочевидніша причина – це якість фотографії. На портретах для документів потрібна особлива точність, і навіть невеликі помилки можуть не прийматися на офіційних формах. Крім того, вони повинні мати відповідні політиці документів та відповідати стандартам оформление документов і регулюванню розмір і якість. По-друге, немає ніякої гарантії, що домашні фотографії будуть правильними розмірами, і можуть бути спотворені або відсутні елементи картинки. Тому важливо використовувати послугу фото на документи, щоб ваші документи не були відхилені реєстратором.

Професійні фотографії для документів робляться професійними фотографами, які розуміють потреби і процеси отримання документів, і знають, які фотографії мають бути і якого розміру.

ПризначенняРозміри в ммОписк-ть шт.
Паспорт Україна35×45Фото на паспорт делают на белом или сером фоне лицевая часть на нем не превышает 50% высоты фотографии6
Виза Шенген35×45Фото має бути зроблено на білому тлі розмір лицьової частини 70-80%6
Виза США50×50Фото виконується у двох варіантах цифровому та електронному розміром 600×600 пікс.2
Закордонний. паспорт35×45Вимоги до цієї фотографії такі самі як і до українського паспорта6
Пенсійне посвідчення40×60Тут головною вимогою йде розмір, а в іншому фото як на паспорт4
Фото на перепустку30×40Фото на пропуску роблять на білому або сірому тлі, лицьова частина на ньому не перевищує половини висоти фотографії6