Перейти к содержимому
VHS

Оцифровка відео

Про оцифровку відео мало хто замислюється, і взагалі що це – оцифровувати. На жаль, багато хто звертається до оцифровки занадто пізно. Це виглядає так: на полицях стоять і припадають пилом улюблені відеокасети VHS із написами: “Наше весілля”, “День народження”, “На морі”, “Ювілей”. Все це – наші щасливі миті життя, і ми їх дбайливо зберігаємо на відеокасетах. Ми не дамо їх зайвий раз подивитися родичам і друзям: а раптом щось станеться! Адже нам так дорога ця пам’ять. І ось в один із вечорів ми здуваємо пил із відеомагнітофона і о боже! Зображення не має колишньої чіткості, голоси скриплять і з’явився зайвий шум, і не дай бог старенький магнітофон зажуватиме або порве плівку.

Недоліки плівки VHS зрозумілі: розтягнення плівки, розмагнічення, спотворення звуку та зображення. Роблячи так, як написано в інструкції з зберігання касет, ви лише відкладаєте той момент, коли інформація буде втрачена назавжди.

На щастя, з’явилися більш надійні цифрові носії інформації, запис на яких зберігається у DVD-форматі. У формату DVD безсумнівно більше переваг перед VHS, які ви оціните одразу ж після оцифровки відеозапису. Що ж собою являє оцифровка відео – це перенесення інформації з касети VHS на диск DVD. Оцифровка здійснюється на спеціалізованому обладнанні, при цьому можливо провести відеомонтаж запису, надавши їй свіжий вигляд, по можливості виправивши втрачене якість і цілком можливо створити новий, цікавий фільм на основі вашого відео. Після того як ваша запис буде оцифрована, ви зможете її скопіювати стільки разів, скільки вам необхідно, без втрати якості, або передавати її в будь-які формати, адже цифрова запис – це назавжди.

Наші адреси: