Перейти к содержимому

Брошурування

Брошурування документів, або брошюровка – це збір роздрукованих аркушів для їх подальшого скріплення в єдиний документ. Цей метод використовується для зшивання курсових, дипломних, магістерських робіт з їх подальшим оформленням у тверду або м’яку палітурку, а також для оформлення буклетів, методичок, проєктної документації, каталогів та інших важливих документів.

Види брошурування

 

Існує декілька способів брошурування документів: 

  1. Зшивання нитками. Це найбільш популярний спосіб скріплення аркушів. За допомогою ниток листки зшиваються між собою, а позаду документу розмішується аркуш, де зазначається кількість зшитих сторінок, ставиться печатка та підпис керівника компанії. Під цей аркуш заклеюються кінці нитки, якою зшивався документ. Даний спосіб використовується у випадку, коли важливо облікувати кількість сторінок роботи.
  2. Брошурування на пластикову пружину. Даний спосіб використовується для скріплення проєктної документації, дизайнерських проєктів, каталогів, рекламних буклетів тощо. Для того, щоб прошити на пластикову пружину, необхідно зробити отвори на відповідній відстані по краю документа і помітити в них пружину. Допускається розміщення картонного шару зверху і в кінці готової роботи перед скріпленням пластиковою пружиною. 
  3. Кріплення на термоклей. Такий вид кріплення передбачає м’яку обкладинку зверху та позаду готової роботи. Часто використовується для зшивання книг, посібників, каталогів. Сторінки групуються на невеликі розділи та проклеюються, а далі додається обкладинка. Даний спосіб брошурування не вважається найбільш надійним, проте деякі види готових матеріалів є смисл кріпити саме таким способом. 

Для того, яким методом краще кріпити роботу, рекомендуємо звернутись до фахівців компанії Фото-копі-центру. Великий досвід та значна кількість задоволених клієнтів дає нам змогу порадити найбільш вдалий спосіб брошурування документів. 

Як замовити 

Для того, щоб замовити послугу з брошурування, завітайте у найближче відділення Фото-копі-центру, або ж зв’яжіться з менеджерами компанії зручним для Вас способом. Ми гарантуємо високу якість виконаної роботи в найкоротші терміни!